Zámok Yale Y110B/50/155/1, Standard Security, visiaci, s dlhým tŕňom, 50 mm, 3 kľúče
Neohodnotené
Značka: Yale
Visiaci zámok Yale so šírkou 50 mm má dvojité uzamykanie na zvýšenie bezpečnosti. Je testovaný podľa normy EN 12320:2012, stimulujúce formy útoku, ako je prerezanie, vytrhnutie a prekrútenie závesu. M
Dostupnosť skladom
Možnosti doručenia
Kód: 252342
Neohodnotené
Značka: Yale
Viac ako 20 000 položiek na sklade
Obrovský sklad
viac ako 20 000 položiek
Doprava zadarmo
Viac ako 30 ročné skúsenosti v obore
Ochotne poradíme
30+ ročné skúsenosti
Visiaci zámok Yale so šírkou 50 mm má dvojité uzamykanie na zvýšenie bezpečnosti. Je testovaný podľa normy EN 12320:2012, stimulujúce formy útoku, ako je prerezanie, vytrhnutie a prekrútenie závesu. Má tvrdený oceľový strmeň, ktorý zabraňuje prerezaniu. Testovaný na odolnosť proti korózii až 96 hodín, aby poskytovali ochranu proti rôznym poveternostným podmienkam. Testovaný na 10 000 cyklov (otvorenie a zatvorenie) pre optimálny výkon. Balenie obsahuje 3 kľúče.
Dodatočné parametre
Kategória: Zámky, vložky, závesy
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 5052847099568
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nevypĺňajte toto pole:
Bezpečnostná kontrola
Podobné produkty
Kľučka na dvere MagicHome Manuela V72, hnedá
Zástrč na dvere T-LINK 200 mm, čierna
221754
Kľučka na dvere MagicHome Manuela K90, hnedá 2210099
Kľučka na dvere MagicHome Manuela K72, strieborná
Záves dverový T0018A • 120x68x1.5 mm
221510
Magnety T0372, na dvere, 62 mm, hnedé
Zámok Blossom BC29 50 mm, visiaci, Unique 252234
Zástrč na dvere T-LINK 100 mm, čierna
Zámok Strend Pro FT 50 mm, visiaci, zlatý 252146
KOVANIE VIOLETTA BB 08/072 <L>
Zámok Strend Pro HP 50 mm, visiaci, modrý 252078