Ochladzovač vzduchu Strend Pro, BL-168DL, 80W

3 hodnotenia
Značka: STREND PRO
Dostupnosť termín neznámy
Možnosti doručenia
Kód: 2171461
€84,24 –18 % €68,40 / ks €57 bez DPH
Ochladzovač vzduchu Strend Pro, BL-168DL, 80W
3 hodnotenia
Značka: STREND PRO
Ochladzovač vzduchu Strend Pro, BL-168DL, 80W
€84,24 –18 %
3,7 3 hodnotenia

Ochladzovač vzduchu Strend Pro BL-168DL slúži na ochladzovanie a zvlhčovanie vzduchu v miestnostiach. Poskytuje funkcie ako: ventilátor, zvlhčovač, ochladzovač a čistič vzduchu. Ochladzovač ponúka na výber z troch možností rýchlosti vzduchu/ nastavenia úrovne prúdenia vzduchu – LOW/ nízka, MID/ stredná alebo HIGH/ vysoká rýchlosť vzduchu. Rýchlosť prúdenia vzduchu dosahuje 8 m/s a prietok ventilátora je 5,3 m3/min.

Na ovládacom paneli sa nachádza 6 tlačidiel na manuálne ovládanie ochladzovača. Tlačidlo SWING slúži na zapnutie funkcie fúkania, COOL zabezpečuje funkciu chladenia a zvlhčovania, LOW, MID a HIGH – nastavenie úrovne prúdenia vzduchu. Ochladzovanie vzduchu funguje na princípe odparovania studenej vody, ktorá odoberá teplo z nasávaného vzduchu a súčasne je tento vzduch zvlhčovaný vznikajúcou vodnou parou. Uistite sa, že v nádržke na vodu sa nachádza dostatok vody, predtým, než zapnete funkciu chladenia. Objem nádobky na vodu je 3,5 litra, pričom spotreba vody predstavuje 1,5 l/h. Funkcia čistenia vzduchu nasáva vzduch, ktorý prechádza do ochladzovača cez vzduchový filter a ten ho čistí od prachu a iných nečistôt.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochladzovače vzduchu
Hmotnosť: 5.1 kg
Časovač: nie
Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
Farba: biela
Funkcie: ventilátor, zvlhčovač, ochladzovač a čistič vzduchu
Hmotnosť: 5,1 kg
Napätie / frekvencia: 230 V /50 Hz
Objem nádobky na vodu: 3,5 l
Ovládanie: Manuálne
Prietok ventilátora: 5,3 m<sup>3</sup>/min
Príkon: 80 W
Príslušenstvo: áno
Rozmery: 25 x 25 x 57 cm
Rýchlosť vzduchu: 3 (LOW (nízka), MID (stredná), HIGH (vysoká))
Rýchlosti prúdenia vzduchu: 8 m/s
Spotreba vody: 1,5 l/h
Typ: ochladzovač

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

STREND PRO patrí medzi najväčších distribútorov pracovných nástrojov a ručného náradia na slovenskom trhu. Spoločnosť sa vyprofilovala ako významný distribútor náradia a dlhodobo spolupracuje aj s významnými priemyselnými podnikmi na Slovensku ako napríklad US Steel Košice s.r.o, Železnice SR, Železiarne Podbrezová a.s., Slovenské elektrárne a.s., Bukóza Holding a.s. či nemecký Amazon a mnohými distribučnými spoločnosťami v rámci celej republiky. Základom filozofie spoločnosti STREND PRO je neustála inovácia vo všetkých oblastiach práce. V eshope Farmár Majster nájdete široký výber produktov Strend Pro za férové ceny.

Produkty Strend Pro:

  • Náradie: V ponuke Strend Pro nájdete široký výber ručného náradia, ako sú kladivá, kľúče, skrutkovače, píly, dláta a mnoho ďalších. Všetko náradie je vyrobené z kvalitných materiálov a je odolné voči náročným podmienkam.
  • Elektrické náradie: výber elektrického náradia, ako sú vŕtačky, brúsky, píly, kosačky a mnoho ďalších. Elektrické náradie Strend Pro je známe svojim výkonom a spoľahlivosťou.
  • Záhradná technika: výber záhradnej techniky, ako sú kosačky, plotostrihy, motorové píly, fúkače lístia a mnoho ďalších. Záhradná technika Strend Pro je ideálna pre údržbu vašej záhrady.
  • Dielenské vybavenie: široký výber dielenského vybavenia, ako sú pracovné stoly, zveráky, regály, skrine a mnoho ďalších. Dielenské vybavenie vám pomôže udržať poriadok vo vašej dielni.

STREND PRO: Záhrada | Dielňa, stavba a priemysel | Elektronáradie | Vykurovanie | Domácnosť a dekorácie | Voľný čas a detský svet

Podobné produkty

Ochladzovač vzduchu Strend Pro, BL-198DL, 4v1, 80 W
Akcia
€148,20
€168 (–11 %)
2172516