Prečo nakupovať u nás

O nás a našom úspešnom príbehu

Spoločnosť je súčasťou veľkoobchodné rodinné firmy, ktorá pôsobí na trhu od roku 1992 v Strednej Európe. Vznikla tak povediac predajom z garáže. Dopyt začínajúcich podnikateľov po revolúcii po pracovných nástrojoch a ručnom náradí spoločnosť šikovne využila vo svoj prospech, získala prvé väčšie obchodné kontrakty a výrazne rozšírila svoje pôsobenie na trhu.

Ocenenie Diamanty slovenského biznisu udelené prestížnym časopisom FORBES

Ocenenie Diamanty slovenského biznisu

V súčasnosti má vybudované moderné logistické centrum a vlastnú podnikovú predajňu. V roku 2020 sa zaradila medzi najrýchlejšie zdravo rastúce spoločnosti na Slovensku, za čo obdržala ocenenie Diamanty slovenského biznisu udelené prestížnym časopisom FORBES.

Rok 2021 bol opäť pre firmu veľmi úspešný a získala ďalšie ocenenie Diamanty slovenského biznisu, a to prvé miesto za východné Slovensko. 

Patríme medzi najväčších distribútorov pracovných nástrojov a ručného náradia na slovenskom trhu.

Ponúkaný sortiment je rozdelený do 7 hlavných oblastí predaja : Dielňa, Stavba, Elektro, Záhradná technika, Záhrada, Domácnosť + Kuchynka, Voľný čas.

Spoločnosť sa vyprofilovala ako významný distribútor náradia a dlhodobo spolupracuje aj s významnými priemyselnými podnikmi na Slovensku ako napríklad US Steel Košice s.r.o, Železnice SR, Železiarne Podbrezová a.s., Slovenské elektrárne a.s., Bukóza Holding a.s. či nemecký Amazon a mnohými distribučnými spoločnosťami v rámci celej republiky.

Základom filozofie spoločnosti je neustála inovácia vo všetkých oblastiach práce.