Pištoľ Strend Pro, lepiaca, na tavné tyčinky 7 mm, 40-50 W

Neohodnotené
Značka: STREND PRO
Dostupnosť skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 2130080
€4,02 / ks €3,35 bez DPH
Pištoľ Strend Pro, lepiaca, na tavné tyčinky 7 mm, 40-50 W
Neohodnotené
Značka: STREND PRO

Jednoduchý nástroj ako tavná pištoľ nesmie chýbať v domácnosti či v dielni, pretože jej účinnosť dokáže zlepiť a spojiť takmer všetko. Pištoľ je určená na aplikáciu pri modelovaní, je možné ju použiť na spájanie dreva, plastov, textílie, kartónu, obkladov, keramiky, skla, kože a pod. Pomocou tohto zariadenia môžete aj vypĺňať diery a tesnenia.

Pištoľ Strend Pro s príkonom 50 W je jednoduchá na obsluhu, stačí ju zapojiť do vhodnej zástrčky a počkať 3-5 minút na zahriatie. Priemer vhodnej tyčinky do tejto pištole je 7 mm. Pre spustenie je nutné stačiť spúšť. Tavné tyčinky a tryska dosahujú teplotu až 168 °C. Po dokončení práce je nutné ju vytiahnuť zo siete. Špeciálna funkcia Anti-Drip sa aktivuje po demontáži trysky a zabráni kvapkaniu lepidla. 

V balení sa nachádza:

  • tavná pištoľ Strend Pro
  • 5 x lepiaca tyčinka s priemerom 7 mm.

Používajte výrobok bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informáciu o výrobku.

Druhy nebezpečnosti: 

H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Tavné pištole STREND PRO
Hmotnosť: 0.23 kg
Doba nahriatia: 3 - 5 min
Druh náradia: tavné pištole
Hmotnosť: 154,2 g
Kufor: Nie
Lepiaca teplota: 168 °C
Priemer tavnej tyčinky: 7 mm
Príkon: 40-50 W
Typ: elektrické

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

STREND PRO patrí medzi najväčších distribútorov pracovných nástrojov a ručného náradia na slovenskom trhu. Spoločnosť sa vyprofilovala ako významný distribútor náradia a dlhodobo spolupracuje aj s významnými priemyselnými podnikmi na Slovensku ako napríklad US Steel Košice s.r.o, Železnice SR, Železiarne Podbrezová a.s., Slovenské elektrárne a.s., Bukóza Holding a.s. či nemecký Amazon a mnohými distribučnými spoločnosťami v rámci celej republiky. Základom filozofie spoločnosti STREND PRO je neustála inovácia vo všetkých oblastiach práce. V eshope Farmár Majster nájdete široký výber produktov Strend Pro za férové ceny.

Produkty Strend Pro:

  • Náradie: V ponuke Strend Pro nájdete široký výber ručného náradia, ako sú kladivá, kľúče, skrutkovače, píly, dláta a mnoho ďalších. Všetko náradie je vyrobené z kvalitných materiálov a je odolné voči náročným podmienkam.
  • Elektrické náradie: výber elektrického náradia, ako sú vŕtačky, brúsky, píly, kosačky a mnoho ďalších. Elektrické náradie Strend Pro je známe svojim výkonom a spoľahlivosťou.
  • Záhradná technika: výber záhradnej techniky, ako sú kosačky, plotostrihy, motorové píly, fúkače lístia a mnoho ďalších. Záhradná technika Strend Pro je ideálna pre údržbu vašej záhrady.
  • Dielenské vybavenie: široký výber dielenského vybavenia, ako sú pracovné stoly, zveráky, regály, skrine a mnoho ďalších. Dielenské vybavenie vám pomôže udržať poriadok vo vašej dielni.

STREND PRO: Záhrada | Dielňa, stavba a priemysel | Elektronáradie | Vykurovanie | Domácnosť a dekorácie | Voľný čas a detský svet

Podobné produkty