Aktivátor Activsan, do latríny, 500 g

Neohodnotené
Značka: Activsan
Dostupnosť skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 311013
€12,77 / ks €10,64 bez DPH
Aktivátor Activsan, do latríny, 500 g
Neohodnotené
Značka: Activsan
Aktivátor Activsan, do latríny, 500 g
Novinka

Prírodný bio-enzymatický výrobok pre likvidáciu zápachu a organických usadenín vo Vašej latrine.

Úplne rozloží exkrementy a toaletný papier.
Značne znižuje náklady na vývoz.
Predlžuje životnosť suchého záchodu.
Prostredie pre Vaše potreby bez zápachu.
Zvýši komfort Vášho chatárenia.
Vhodné i pre chemické záchody.
Bezpečné použitie.
Extra účinný – obsahuje 270 miliónov baktérií v 0,5 kg balení.

Prírodný bakteriálny prípravok na rýchle odstránenie všetkého organického odpadu a zápachu z Vašej latríny alebo suchého WC.
Prípravok Activsan Latrína 500g obsahuje iba voľne sa v prírode vyskytujúce baktérie a enzýmy, ktoré naštartujú biodegradačné proces (prestanú sa vytvárať usadeniny a kaly), čím sa optimalizuje bakteriálna účinnosť vo Vašej latríne a suchých WC. Výsledkom je úplné rozloženie suchých či tuhých exkrementov hromadiacich sa aj niekoľko rokov a zastavenie ich opätovného usadzovania. Ďalším preukázateľným faktorom je výrazné zníženie až odstránenie vznikajúceho zápachu.

Bakteriálna sila
Predajom bakteriálnych prípravkov sa zaoberáme už cez 15 rokov a vieme, že pri výrobe kvalitných a naozaj veľmi účinných bakteriálnych zmesí je veľmi dôležitá bakteriálne sila prípravku (čiže počet baktérií, ktorý daný výrobok obsahuje). Čím vyšší obsah baktérií prípravok obsahuje, tým stúpa aj jeho bakteriálne sila. Z toho dôvodu maximalizujeme počet baktérií v každom našom výrobku čím sa zvyšuje jeho účinnosť! Deklarujeme tým, že naše prípravky obsahujú extra množstvo baktérií, ktoré pomáhajú veľmi účinne zlikvidovať zápach aj organický odpad!

Návod na použitie
Potrebné množstvo suchej bakteriálnej zmesi nasypte do vlažnej vody v pomere 1 odmerka : 3 litrom vody. Premiešajte a nechajte 45 min. aktivovať. Následne roztok pomaly nalejte do latríny. Dávkujte dvakrát mesačne polovicu balenia obsahu výrobku (250g), prvú dávku je treba zdvojnásobiť na celý obsah balenia výrobku (500g).

Súčasťou balenia je aj praktická odmerka (1 odmerka = 25 gramov).

Upozornenie
Výrobok dávkujte pravidelne, inak sa biologický proces preruší. Pri používaní nepoužívajte súčasne agresívnu dezinfekciu alebo kyseliny a lúhy. V prípade kontaktu prípravku s pokožkou alebo očami vyplachujte toto miesto vodou po dobu 10 minút. Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5 až 30°C v uzavretej dóze, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť 12 mesiacov od otvorenia obalu výrobku, pri zachovaní pokynov pre skladovanie. Zmes nepatogénnych mikroorganizmov, baktérií a živín. Prípravok nemá charakter nebezpečeného prípravku pre zdravie človeka v zmysle kritérií zákona č. 163/2001 Z.z.


Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné aktivátory
Hmotnosť: 0.57 kg
Hmotnosť: 0,57 kg
Typ: aktivátor do latríny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Aktivátor Activsan, do septikov a žumpy, 500 g
Novinka
€12,77
311008
Aktivátor Activsan, do jazierka, 500 g
Novinka
€15,62
311010
Urýchľovač Activsan, do kompostu, 500 g
Novinka
€12,77
311018
Aktivátor Activsan, do sifónu, 500 g
Novinka
€12,77
311012